Ceremonia ognia
Co to?
Przygotowanie
Relacje
Do Ceremonii przygotowujemy się minimum dwudniową dietą (jeżeli czujesz, że chcesz się głębiej oczyścic, polecamy dłuższy detoks). Pamiętajmy, że dieta nie znaczy głodówka J Polecam dietę opartą na surowych owocach i warzywach.

Nie spożywamy:


Jeżeli zażywasz lekarstwa a wybierasz się na Ceremonię KONIECZNIE skontaktuj się z nami (w zakladce KONTAKT).

Ceremonie Ognia są okazją do wspólnego celebrowania istnienia w obecności Ducha Ognia. W rytmie Szamańskiego Bębna przenosimy się w inne wymiary świadomości, wspierani przez Pradawną Magię, Żywioły, Kierunki i Naszych Świetlistych Przodków.

Osoba trzymająca przestrzeń w trakcie Ceremonii jest prowadzona przez Wielkiego Ducha - Bezwarunkową Miłośc, tak, by każda osoba otrzymała dokładnie to, czego potrzebuje w danym momencie swojej Ścieżki – bez oceny, za to ze wsparciem i Łaską. Przebudzamy się wszyscy do najwyższej świadomości, zatem jeśli czytasz te slowa i słyszysz Wewnętrzny Calling zapraszamy do uczestnictwa w najważniejszej Ceremonii, którą jest Celebracją Miłości.

UWAGA: Ceremonia nie jest związana z żadnym obrządkiem religijnym, wszystko odbywa się w absolutnej WOLNOŚCI.



Relacje
z Ceremonii
Pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w takiego rodzaju ceremonii. Może dlatego wydaje się ona zarazem tak znacząca i magiczna.

Weszłam na teren, w którym nigdy wcześniej się nie poruszałam, z którym nigdy nie miałam kontaktu. I to nie chodzi tylko o teren, czy miejsce związane z całą ceremonią, kadzidełka, świece czy inne świetne akcesoria. Weszłam na teren, w którym wszystko co było rzeczywiste nie było już rzeczywiste, albo można powiedzieć, że należało do czegoś para-rzeczywistego. Ten teren to był obszar mojego umysłu, w którym zawierało się całe moje JA. Było piękne! Pełne i doskonałe, niezlęknione. Czułam ogromny spokój, wszystkie problemy i wątpliwości znikły. Wszystko było prostsze. Odnalazłam drogę by otworzyć swoje serce, by myśli ( i te dobre i te złe) przeszły gdzieś obok, już ich nie było. Po prostu BYŁAM w radości i odprężeniu.

Gdybym miała jednym wyrażeniem określić te całe wydarzenie, to na pewno powiedziałabym „mistyczność”. Atmosfera pełna wspaniałej, dobrej energii, gdzie człowiek odkrywa w sobie wartość i nieskończony potencjał. Swoista psychoterapia! Doświadczenie to było dla mnie niezmiernie osobiste. Będzie tkwiło w mojej pamięci do końca życia. Ba! Z pewnością mogę nawet stwierdzić, że od tamtej pory trochę inaczej postrzegam otaczający mnie świat...
Gosia


Niesamowita ceremenonia prowadzona Przez doswiadczona i bardzo uduchowiona osobe!!!

Polecam wszystkim osoba ktore potrzebuja pomocy naprowadzenia i poszukuja odpowiedzi na to kim sa i jak zmienic swoje zycie na lepsze:)Ta kobieta zmnienila moje zycie i jestem jej wdzieczna za to i to ze ja poznalam i pojawila sie w moim zyciu..
Nati